Maszyny i przemysł

Lechar Sp. z o.o.

Kontakt:
Modularna 6
02-238 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: +48 22 868 67 90
mail: info@lechar.com.pl
strona www: lechar.com.pl

Profesjonaliści z firmy Lechar, gwarantują trwałe i funkcjonalne produkty z certyfikatami, zgodnymi z unijnym prawem, ponieważ wysoka jakość złączek instalacyjnych, przewodów karbowanych i elastycznych przyłączy wpływa na prawidłowe funkcjonowanie większych systemów, których stanowią część. Takie rozwiązanie daje klientowi pewność trwałego i funkcjonalnego asortymentu, zapewniając również indywidualną pomoc ekspertów.

OPEX

Kontakt:
Wiśniewo 34
06-521 Wiśniewo
województwo: mazowieckie
telefon: +48 502 22 35 45
mail: opex.wisniewo@onet.pl
strona www: opex-wisniewo.pl

Firma OPEX produkuje nie tylko zakrętki do alkoholi, napojów i innych płynów, ale także zaciskarki ręczne, urządzenia do gwintowania oraz usługi serwisowania zakręcarek przemysłowych. Rzetelny producent funkcjonujący na rynku od wielu lat, wraz z ich upływem zapewnia klientom dostęp do coraz lepszej i bardziej rozbudowanej oferty, którą warto poznać.

Aqua-Trend Pompy Laboratoryjne

Kontakt:
Lokatorska 11/6
93-021 Łódź
województwo: łódzkie
telefon: +48 794 977 777
mail: pompydozujace@aqua-trend.pl
strona www: pompy-laboratoryjne.com

Pompy laboratoryjne od Aqua-Trend to jakościowy sprzęt dystrybuowany od wielu lat zarówno placówkom naukowo-badawczym, uczelniom, przedsiębiorstwom produkcyjnym, jak i laboratoriom. Specjaliści dbają o wsparcie techniczne, serwis i doradztwo, aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z działania wybranej przez siebie pompy, niezależnie czy chodzi o typ strzykawkowy, perystaltyczny czy zębaty.

Aqua-Trend Pompy dozujące

Kontakt:
Lokatorska 11/6
93-025 Łódź
województwo: łódzkie
telefon: +48 42 207 33 66
mail: pompydozujace@aqua-trend.pl
strona www: pompydozujace.com

Pompy dozujące dostępne na stronie internetowej to nie tylko sprzedaż urządzeń, ale także kompleksowa obsługa i wsparcie. Firma oferuje serwis, konserwację oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych. Celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji i pewności, że urządzenia będą działać bez zarzutu, zapewniając niezawodność oraz skuteczność procesów produkcyjnych.

Dodaj nową Firmę