Zdrowie i uroda

Poradnia Lekarska Starołęka

Kontakt:
Starołęcka 18
61-361 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 61 878 71 32
mail: rejestracja@poradnia-staroleka.com.pl
strona www: poradnia-staroleka.com.pl

Przychodnie lekarskie kojarzą się z godzinnymi opóźnieniami oraz kolejkami w pomieszczeniach pełnych chorych ludzi. Poradnia Lekarska Starołęka oferuje komfortowe warunki przychodni oraz system dostosowany do pacjentów, w taki sposób, który zapobiega tworzeniu się chaosu na recepcji.

Studio Imperial

Kontakt:
Grunwaldzka 74
60-311 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 509180160
mail:
strona www: imperial-permanent-makeup.pl

Studio makijażu permanentnego Imperial w Poznaniu każdego dnia dba o wygląd oraz pewność siebie klientek, proponując makijaż ust, brwi lub kresek metodą mikropigmentacji oraz microbladingu w zależności od indywidualnych preferencji, kształtu twarzy czy też kondycji skóry. Kompleksowe podejście ekspertów obejmuje również zabieg usunięcia pigmentu ze skóry, zarówno po makijażu, jak i tatuażach.

Stomatologiczny Księżycowa

Kontakt:
Księżycowa 3/20
60-281 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 61 22 657 48
mail: -
strona www: stomatologiaksiezycowa.pl

Choroby dziąseł i zębów oraz ich leczenie może kojarzyć się z nieprzyjemnym bólem i stresującą wizytą w gabinecie, ale zmienia to kadra Księżycowej Stomatologii Specjalistycznej Poznań. Lekarze nie tylko w bezbolesny, szybki sposób wprowadzają efektywne rozwiązania, ale również przekazują cenne wskazówki o codziennej profilaktyce uzębienia.

Piękny Uśmiech

Kontakt:
Grunwaldzka 74
60-311 Poznań
województwo: wielkopolskie
telefon: +48 509 180 160
mail: -
strona www: super-usmiech.pl

Wybielanie zębów to prosty i efektywny zabieg, który nieustannie zyskuje na popularności, przede wszystkim przez wzgląd na jego skuteczność, bezpieczeństwo oraz brak bólu, a wszystko to w przystępnych cenach gwarantowanych przez ekspertów z Gabinetu Piękny Uśmiech w Poznaniu, aby każdy klient mógł cieszyć się pięknym uśmiechem.

Poradnia LILIUM

Kontakt:
Dereniowa 52/54
04-871 Warszawa
województwo: mazowieckie
telefon: +48 511 410 971
mail: kontakt@poradnia-lilium.pl
strona www: poradnia-lilium.pl

Do grupy najczęściej wykorzystywanych metod w przypadku pracy specjalistów z Lilium, czyli Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie, należą przede wszystkim obserwacja, wywiad, analiza prac dziecka oraz wykonywanie testów i wsparcie psychologiczne dla najmłodszych, ale także młodzieży i dorosłych, w zależności od indywidualnej sytuacji.

Dodaj nową Firmę